مدل بستن روسری دخترانه

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که می‌توانید با انتخاب مدل بستن روسری دخترانه، فرم صورت خود را تحت تاثیر قرار دهید؟ شال و روسری از جمله اکسسوری‌های کاربردی برای خانم‌ها هستند که نه تنها برای پوشاندن موهای سر؛ بلکه به‌عنوان کمربند، دستمال گردن، بند کیف، دستبند و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

در کنار این تنوع بالا لازم است با در نظر گرفتن فرم صورت، مدل بستن شال دخترانه را به درستی انتخاب کنید تا جذابیت شما بیش از پیش بالا برود. در ادامه قرار است بانو مگ اطلاعات کافی و مفیدی را دربارۀ مدل بستن روسری دخترانه شیک به شما انتقال دهد. پس با ما همراه باشید.

انواع مدل بستن روسری دخترانه

خانم‌ها می‌توانند از روسری فقط برای رعایت حجاب استفاده کنند؛ اما آن‌ها بعضی اوقات دوست دارند با ایجاد تنوع در نحوه بستن شال یا روسری، از ظاهر زیبای خود بیشتر لذت ببرند. انواع مدل بستن روسری را در ادامه به شما آموزش خواهیم داد.

مدل بستن روسری دخترانه با حجاب زیر چادر

برای انتخاب روسری دخترانه جهت استفاده زیر چادر سمت خرید رنگ‌های شاد بروید؛ همانطور که می‌دانید، پوشش چادر باعث می‌شود تنها بخش کوچکی از روسری یا شال قابل مشاهده باشد؛ بنابراین به انتخاب رنگ مناسب و طراحی جذاب آن توجه کنید تا ترکیب مناسبی با چادر ایجاد کنید. می‌توانید از انواع ورق‌های پلاستیکی برای قرار دادن در داخل روسری خود کمک بگیرید تا فرم آن حفظ شود.

مدل بستن روسری دخترانه برای عروسی

مجالس عروسی از آن دسته مراسم‌ها هستند که لازم است آیتم‌های مختلف را با حساسیت بالا انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از مدل توربان برای عروسی و مجالس مختلف است. برای این مدل ابتدا روسری یا شال را روی سرتان قرار می‌دهید و دو بند آن را به پشت سر خود می‌برید؛ سپس بندها را در آنجا گره می‌زنید. می‌توانید بندها را در قسمت عقب به شکل پاپیون در بیاورید یا آن‌ها را به قسمت جلوی سر بیاورید و شکل مناسبی را برای آن در نظر بگیرید.

مدل بستن روسری دخترانه آسان

یکی دیگر از مدل‌های شیک و خاص جهت بستن روسری به این شکل است که روسری را روی سر خود قرار دهید، سپس یک طرف آن را بلندتر از طرف دیگر در نظر بگیرید؛ قسمت بلندتر را دور گردن ‌بپیچید و در قسمت جلو گره زیبایی را برای آن در نظر ‌بگیرید. این مدل بیشتر برای بستن روسری‌های ساتن با قواره بزرگ کاربرد دارد و می توانید از آن در مجالس و مهمانی‌های خاص استفاده کنید.

مدل بستن روسری دخترانه کوتاه

روسری‌های قواره کوچک یا کوتاه مدتی است که به ترند روز بین بانوان شیک‌پوش تبدیل شده‌اند و انواع آن‌ها با الیاف مختلف می‌توانند برای استفاده روزمره، نیمه رسمی و رسمی مورد استفاده قرار بگیرند. برخلاف روسری‌های قواره بزرگ، روسری‌های کوچک نمی‌توانند تنوع بالایی در نحوه بستن ارائه دهند؛ اما شما می‌توانید از آنها به عنوان اکسسوری کیف یا دستمال گردن استفاده کنید.

خلاقیت تان را به کار بگیرید

مطمئن باشید می‌توانید با آیتم‌های مختلفی که در کمد لباس خود دارید، تنوع زیادی برای کاربرد آن‌ها ایجاد کنید. به طور مثال اگر شال یا روسری را در نظر بگیریم، آنها کاربرد بیشتری نسبت به پوشاندن موهای سر دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

بند کیف؛ زیبا و طرح دار

بند کیف‌ها هنگام استفاده طولانی مدت ممکن است پوسته پوسته شوند و گاهی پیدا کردن بند مناسب ممکن است دردسرهای زیادی را به همراه داشته باشد؛ اما نگران نباشید تنها کافی است یکی از روسری‌های کمدتان را بیرون بیاورید و به جای بند، به کیف وصل کنید.

کمربند؛ خلاقیت و جلوه بی‌نظیر

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که می‌توانید از شال یا روسری‌های کهنه خود به عنوان کمربند استفاده کنید؟ کافی است روسری را تا بزنید و به شکل یک مستطیل بلند در بیاورید. این ترکیب در کنار انواع شلوار جین یا پارچه‌ای به استایل بی نظیر شما کمک می‌کند.

 دستمال گردن؛ کلاسیک اما خارق العاده

بعضی وقت‌ها با پوشیدن لباس‌های مختلف دوست داریم آیتمی را برای دور گردن خود در نظر بگیریم. همیشه نمی‌توان از اکسسوری‌های فلزی یا چوکرها به عنوان گردنبند استفاده کرد؛ اما مطمئن باشید با انتخاب رنگ مناسب یک روسری و بستن آن دور گردن‌تان می‌توانید حال و هوای جدیدی به استایل خود بدهید.

دستبند؛ خلاقانه و جذاب

این روزها که بازار روسری‌های قواره کوچک گرم است، چند رنگ مختلف از آن را خریداری کنید؛ مطمئن باشید تا چند سال می‌توانید از آن‌ها در موارد مختلف استفاده کنید. یکی از این موارد استفاده از روسری قواره کوچک با جنس ساتن به عنوان دستبند است. بله؛ تعجب نکنید دنیای استفاده از شال و روسری تمامی ندارد و هر روز مدل‌های جدید استفاده از آن از طرف طراح‌ها مشخص می‌شود.

چرا روسری‌ها چروک می‌شوند؟

یکی از مشکلاتی که ما خانم‌ها قبل از سر کردن روسری مورد علاقه خود داریم این است که در بیشتر مواقع چروک هستند. در اغلب موارد تا کردن روسری می‌تواند باعث ایجاد خطوط روی آن شود و در نتیجه ظاهر صاف روی سر شما نداشته باشد؛ به همین دلیل بهتر است آن‌ها را روی رخت آویزها آویزان کنید. مطمئن باشید با این روش می‌توانید راحت‌تر روسری‌های خود را مشاهده و رنگ مناسب را برای ترکیب از بین آن‌ها جدا کنید.

 و در نهایت …

در این مقاله از بانو مگ مدل بستن روسری دخترانه زیر چادر و چند مدل دیگر را برای شما دختر خانم‌ها و بانوان شیک‌پوش آموزش دادیم؛ همچنین می‌توانید از انواع روسری یا شال‌های مختلف موجود در کمد لباستان در موارد دیگر هم استفاده کنید و به این ترتیب ایده‌های جدیدی را در استایل خود پیاده کنید. شما ترجیح می‌دهید شال یا روسری خود را به چه مدل ببندید؟

 

نظرات

یک نظر بنویسید